Kategorie pytańPytanie:

Pytanie: Nierozstrzygnięte | Ważne jeszcze: 1 min
marzena_328

Syrop na kaszel DicoTuss stosowałyście?

Pyta: marzena_328  |  Dodane: 16 maja 2015  |  Ilość odpowiedzi: 1

Kat.: kaszel


Kochane znajoma polecała mi dla mojej młodszej córki syrop na kaszel DicoTuss. Jest on dla dzieci już od 1 roku życia. Ponoć stworzony jest na bazie wyciągów naturalnych i miodu i jest dobry na kaszel mokry i suchy. Stosowałyście może?


0
obserwuj pytanie  |  drukuj  | 
Dodaj do:

Odpowiedzi:

Sonia104

Odpowiada: Sonia104
Dodana: 17 maja 2015


jak dla mnie te wszystkie syropy na kaszel to na prawde sa nic nie warte. ja zawsze mojej corce robie syrop z cebuli i jest najlepszy


Głosuj na odpowiedź: 0  |  Link do tej odpowiedzi

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
marzena_328 5 czerwca 2015 marzena_328 napisała:

A moje dziecko nie chce pić syropu z cebuli. Kupię go bo ma doby skład, nie ma żółcieni pomarańczowej ani kodeiny tak jak inne syropy.


zgłoś
bombelka 28 października 2015 bombelka napisała:

jeśli chodzi o przeziębienia maluchów, to ja od siebie mogę polecić syrop Pelavo Multi Naturalne składniki, które wzmacniają odporność. Chyba nowy na rynku, ale dobrze działa przy chorobie mojego malucha.


Pokaż pozostałe komentarze 7 ›
zgłoś
agnieszkowo 5 grudnia 2016 agnieszkowo napisała:

Wydaje mi się, ze nie mozna tak zrównywać wszystkie syropki, bo jednak są i takie, które pomagają. Oczywiście nie wszystkie są dla kazdego. Syrop z cebuli faktycznie trudno przełknąć jak pisze Monika 86. Daj dzieciom Floradix. Mamy właśnie grudzień i moje już lepiły bałwana, wróciły zmarźnięte i po weekendzie mają chrybpkę + przeziębienie. Dzisiaj zostają więc w domu będa pić floradix na gardło i przejdzie po 1 dniu. Max po dwóch.


zgłoś
patysia80 12 kwietnia 2017 patysia80 napisała:

tak ! ja stosowałam a raczej mój Franek. Najważniejsze ,że mu smakuje :) no i fajnie ,ze dicotuss baby jest na kaszel suchy i mokry bo czasami ciężko to stwierdzić