Kategorie pytańPytanie:

Pytanie: Nierozstrzygnięte | Ważne jeszcze: 1 min
33kop-kop_

Organizacja urodzin dla dzieci

Pyta: 33kop-kop_  |  Dodane: 24 listopada 2015  |  Ilość odpowiedzi: 1Hej, mam do Was następujące pytanie planuje zorganizować ciekawe i niezwykłe urodziny dla mojego dziecka w wieku 6 lat. Koleżanka podsunęła mi pomysł z wynajęciem firmy Roboty i Spółka http://robotyispolka.pl/, która zajmuje się przygotowywaniem doświadczalnych urodzin z budową robotów z klocków LEGO oraz tematycznymi urodzinami. Czy mieliście styczność z podobnymi firmami? Czy Wasze pociechy były zadowolone? Proszę o odpowiedź.


0
obserwuj pytanie  |  drukuj  | 
Dodaj do:

Odpowiedzi:

Livid

Odpowiada: Livid
Dodana: 29 listopada 2015


Ne pewno możesz liczy na solidnośc takiej firmy i dobrą zabawę dzieci (choc gusta sa rozne, dzieci tez), jednak jak wiadomo jest to kosztowne i czesto równie dobrym, ale o wiele mniej kosztownym pomyslem jest stworzenie wlasnej zabawy, bez pomocy firm, o takiej samej tematyce.
Można wydrukowac multum plakatow, wymyslic gry i zabawy, stworzyc przebrania. Tak naprawde wszystko zalezy od inwencji tworczej rodzica. Naprawdę wszystko da sie zaplanowac, i choc efekty beda mniejsze niz przy pomocy profesjonalistow to zabawa dla dzieci bedzie rownie dobra, bo one nie potrzebuja nie wiadomo jakich efektow. W zasadzie nawet przekaski da sie przygotowac pod tematyke urodizn, wystarcza checi.


Głosuj na odpowiedź: 0  |  Link do tej odpowiedzi

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
marthyna91 22 lutego, 14:47 marthyna91 napisała:

W tej sali - https://www.incaplay.pl/przyjecia-urodzinowe-dla-dzieci-organizacja/ organizują przyjęcia dla dzieci. Moim zdaniem to lepsza opcja niż jakaś uroczystość w restauracji, bo dzieci mogą się przynajmniej wyszaleć i na pewno będą bardziej zadowolone.