Kategorie pytańPytanie:

Pytanie: Rozwiązane
lalus2011

Ginekolog, czym się kierować?

Pyta: lalus2011  |  Dodane: 14 listopada 2013  |  Ilość odpowiedzi: 1


Tagi: dziecko

Dziewczyny od 2 miesięcy mam poważny dylemat.
Chodzę do ginekologa do którego dawniej miałam zaufanie ,a teraz z biegiem czasu traci je.
Opóźnienia ponad godzinę, bez jakichkolwiek usprawiedliwień, telefony odbiera w czasie wizyty, śpieszy się niemiłosiernie.
Usg genetyczne które w pierwszej ciąży trwało 40min(u innego ginekologa) u niego niestety trwało aż 3minuty! Byłam w szoku ,ale stwierdził,że" co ma sprawdzać jak wszytko jest dobrze".
Chodzę do niego tylko z jednego powodu- jedyny lekarz w okolicy który jest na oddziale w szpitalu w którym mam zamiar rodzić. W pierwszej ciąży chodziłam do innego ,ale on niestety się przeniósł. Byłam teraz u niego na kontroli i sam stwierdził,że Mój doktor jest bardzo zapracowany i chyba nie poświęca pacjentce zbytnio uwagi.Jest teraz ordynatorem, jak córkę rodziłam był im mój lekarz który się przeniósł. Zna go, razem pracowali. Aktualnie mam dylemat. Szukać lekarza bliżej szpitala czy zostać przy tym i przeboleć jego zachowanie. Do szpitala mam prawie 40km, czyli w tym mieście muszę brać pod uwagę lekarzy.

Wiem,że nie pomożecie mi podjąć decyzji ale proszę o radę. Dobry lekarz moim zdaniem to podstawa. A chcę mieć lekarza który będzie w szpitalu jakby coś się działo. Mam wybór wybrać pobliski szpital, jednak tam opieka przy noworodkach to jakaś kpina i nie jest to tylko moje indywidualne zdanie. Ciągnie mnie do bliższej kliniki, bo mam praktycznie na miejscu. Lekarzy da się przeboleć. Ale też żal mi nie skorzystać ponownie z usług szpitala gdzie rodziłam dawniej. Położną miałam opłaconą, i to ona pokierowała mnie przez poród można powiedzieć nienagannie. Pomogła w 100%. ale wiem,że bez opłacenia również są super położne. Patologia ciąży na której leżałam dosyć długo, również nie mam nic do zarzucenia. Mały szpital ma swój urok.


0
obserwuj pytanie  |  drukuj  | 
Dodaj do:

Najlepsza odpowiedź wybrana przez użytkowników

Konto usunięte

Odpowiada: Konto usunięte
Dodana: 14 listopada 2013


Niestety to polska,większośc lekarzy właśnie tak podchodzą do pacjentek jak twói szybko ,szybko...cięzko znależć dobrego gina,nawet prywatnie takie moje zdanie.Myśle ,ze panikujesz z tym lekarzem,ze chcesz chodzić do niego,bo on bedzie w tym szpitalu co ty bedziesz rodzić .Jakie ma to znaczenie czy bedzie czy nie bedzie????Dziewczyno rodziłam dwójkę dzieci bez lekarza,który mnie prowadzil,bez położnych opłaconych i.t.d.U rodziłam synków sama bez znieczuleń ,miałam super położna,a lekarze....wogóle nie potrzebni byli tylko do zszycia przywędrowali.Przy wyborze szpitala DO porodu,kierowałam się jedna rzeczą by miała oddział noworodkowy jakby coś działo sie nie tak z małym.Sama musisz podjąc decyzje,ja poprostu nie kierowałam sie lekarzem.Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto