Kategorie pytańPytanie:

Pytanie: Nierozstrzygnięte | Ważne jeszcze: 1 min
madziora84

3,3 letnia córka od kilku dnia narzeka na górne zęby lub dziąsła

Pyta: madziora84  |  Dodane: 26 maja 2015  |  Ilość odpowiedzi: 1


Tagi: dziecko,zęby

Moja 3, 3 letnia córka od kilku dnia narzeka na górne zęby lub dziąsła nie wiem. Nic tam niby nie widac byłam u dentystki nr 1 pytała czy mała gdzies się nie uderzyła w żeby bo może być martwy ząb i to może bolec czy to możliwe dodam ze po ząbkach nic nie widac. Dentystka chciała nawiercac ząb ale mała nie dała sobie nic zrobic wiec wyszlismy . poszlismy do dentysty nr 2 powiedziała nam pani ze żeby ok. ze mogła sobie przy jedzeniu okaleczyc gdzies tam dziąsła i bolec jest jakas kulka mała troche czerwone dziasła nad zebami czerwone z przodu ale nic nie widac kazała płukac septosanem czy rumiankiem ale mała nie bardzo chce a może to wędzidełko miedzy jedynkami takie duze może przeszkadza czy nie wiem .co to może być i co z tym zrobic proszę ??


0
obserwuj pytanie  |  drukuj  | 
Dodaj do:

Odpowiedzi:

eenax

Odpowiada: eenax
Dodana: 26 maja 2015


Przez internet raczej nie da rady wystawić diagnozy.
Nawet mając bardzo dokładny opis, bez dokładnego obejrzenia "problemu" nic się nie da zrobić.

Nie sadze byśmy były w stanie powiedzieć coś na ten temat zwłaszcza ze dziecko już u 2 stomatologów było, oglądnęli sprawdzili i diagnozy swoje wystawili.

Ja mogę jedynie powiedzieć co ja bym zrobiła w tym momencie. Posłuchałabym się stomatologa nr. 2 i pukała buzie rumiankiem oraz stosowała zaproponowany preparat miejscowo na miejsce zaczerwienienia.
Jak by zaczerwienienie czy ból nie znikał przez kilka dni a dziecko nie chciało jeść udałabym sie na ponowną wizytę by poszukać innej przyczyny zaczerwienienia i bólu niz zewnętrzne podrażnienie śluzówki w jamie ustnej.


Głosuj na odpowiedź: 0  |  Link do tej odpowiedzi

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto